SMS platba

Krok 1:
Vyberiete si z našej ponuky tovar, ktorý si želáte objednať.

Krok 2:
Ak ste si tovar vybrali, prejdete k objednávke tovaru a po vypísaní všetkých potrebných údajov si vyberiete spôsob platby Platba cez SMS. Nižšie sa Vám zobrazí text, v ktorom bude uvedený text SMS správy a číslo 8877, na ktoré je potrebné SMS poslať, napríklad: “Ak si želáte zaplatiť cez SMS platbu, zašlite sms s textom DODNA30 na číslo 8877.” Následne odošlete SMS právu s konkrétnym textom, ktorý sa Vám zobrazil na číslo 8877 a ešte kliknete na tlačítko Objednať s povinnosťou platby.

Cena spätnej SMS predstavuje sumu Vašej objednávky + dovoz+ 25% z celkovej ceny objednávky vrátane dovozu (poplatok SMS brány), maximálne však do 30 €. V prípade, ak chcete prostredníctvom SMS zaplatiť za objednávku vyššiu ako 30€, túto objednávku budete musieť rozdeliť na viac častí tak, aby žiadna z jednotlivých častí nepresiahla sumu 30€. Táto suma/y Vám budú potom budú pripočítané k mesačnej faktúre od Vášho operátora. To znamená, že v čase objednávky nepotrebujete žiadnu hotovosť ani kartu.

Krok 3:
Po odoslaní SMS Vám príde spätná SMS, v ktorej bude uvedený kód a link na web stránku, ktorá overí platnosť Vášho kódu.

Krok 4:
Po kliknutí na odkaz v SMS sa Vám zobrazí stránka, na ktorej zadáte adresu doručenia a kód, ktorý Vám bol zaslaný v SMS.

Krok 5:
Po kliknutí na tlačidlo Odoslať systém overí, či je SMS kód platný a pridelí objednávku vodičovi, ktorý smerom k vám. Priemerná doba doručenia je 25 minút od potvrdenia objednávky, avšak v niektorých prípadoch pri okrajových štvrtiach Bratislavy alebo ak máme veľa objednávok od iných zákazníkov, sa môže tento čas predĺžiť. V prípade ak chcete vedieť stav Vašej objednávky, alebo Vám objednávka nebola doručená, volajte prosím na tel. číslo 0919465654

POZOR, tovar je doručovaný cez týždeň nedeľa až štvrtok od 19:00 do 1:00, v piatok a sobotu od 19:00 do 4:00. Cez sviatky od 15:30 do 1:00, ak je na druhý deň voľno do 4:00.
V prípade, ak zašlete SMS mimo nášho pracovného času, tovar Vám bude doručený po začiatku pracovnej doby, alebo po dohode s dispečingom.

Potvrďte svoj vek Táto web stránka nie je vhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov.
0
Košík
  • No products in the cart.